Hakkımızda


Mancer Design ve Logo Tasarım

Şirketimizin Tarihçesi

Öncesinde freelance olarak faaliyet göstermekte olan Mancer Design 2019 yılında Tasarım sektöründe faaliyete başlamıştır. Mancer Design Kurumsal Web Siteleri, E-Ticaret Siteleri, Logo ve Katalog Tasarım hizmetleri vermeye başlamıştır.

Web tasarımı isteyen kuruluşlara, firmalara, derneklere, şahıslara ve organizasyonlara hem web tasarım olarak, hem de teknik alt yapı olarak fark yaratan web tasarımları yapmayı sürdürmekteyiz.

Gelişen Teknolojiye hızlı bir şekilde adapte olan tasarım ve yazılım personelimiz web sitenizde görsellerin içerikle uyumlu bir biçimde bütünleştiği, tema tasarımıyla ve uyumlu renk kullanımlarıyla dikkat çeken,ziyaretçilerine kolay ve rahat bir okuma olanağı sunan hızlı ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak web sayfalarını dizayn etmektedir.

Her koşulda hedefimiz müşterimizin kendi sektöründe web sitesi klasmanında en üste yerleştirmek ve yüzlerce kez yapılmış tasarımlardan uzaklaştırmakdır.Mancer Design ve Tasarım boyut ve sektör ayrımı yapmaksızın her firmanın internet ortamında gerek yerel gerekse global anlamda kendilerini en kaliteli şekilde temsil etmeleri gerektiğine inanıyor ve bunun için üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Firmanıza kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü web ve logo tasarımıyla firmanızın tanıtımını web ortamında en iyi ve en çarpıcı şekilde yapmayı hedeflemektedir.

Şirketimizin felsefesi, işletmelerin çoğunun istediği web sitesi türlerini ve onlara ait olarak firmalarını yansıtan logoları oluşturmaktır. Aramalarda kolay bulunan, şık ve çekici, hızlı yükleme, mobil duyarlı kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri üretmektir.

Misyonumuz; Tüm süreç ve ürünlerimizi, küçük işletmelerin başlangıç aşamasında ihtiyaç duydukları her şeyi sağlama konusunda tasarladık. Müşterilerimize web sitelerini tam kontrol altında tutuyoruz ve dost ekibi, web siteniz canlı olduğunda bile uzmanlığını sunuyor.

Can ÖZÇELİK

Logo & Web Designer

+905393348583


Caner KARAKAŞ

Web Designer & Developer

+905398927657


Can BEYAZNAR

Full Stack Developer

+905312239696


Gökhan HAS

Full Stack Developer

+905321622102


TELEFON NUMARAMIZ

+90 (539) 334 85 83

EMAIL ADRES

info@mancerdesign.com